Wynajem samochodów lotnisko Warszawa bez kaucji

Wynajem samochodów lotnisko Warszawa bez kaucji

Wynajem samochodów lotnisko Warszawa bez kaucji – flota TOPCARS
Zróżnicowana flota pojazdów w TOPCARS umożliwia tanie wynajęcie samochodów. Umożliwiamy także przejazdy o charakterze reprezentacyjnym i prestiżowym, samochodami luksusowymi. TOPCARS dysponuje też samochodami rodzinnymi klasy VAN i SUV oraz busami dziewięcioosobowymi jak, np. Opel Vivaro. TOPCARS oferuje obecnie ponad 30 modeli samochodów różnych klas, od niedrogiej Skody Citigo (już od 89 zł za dobę przy wynajmie do 7 dni) po luksusowe BMW 520D.

Wynajem samochodów lotnisko Warszawa bez kaucji

TOPCARS – tanio i na prostych zasadach

Cena wynajmu samochodów w TOPCARS należy do najniższych w Warszawie i całej Polsce. Wynajem samochodu klasy A to tylko 89 zł za dobę; na czas dłuższy niż tydzień tylko 79 zł, na czas dłuższy niż 2 tygodnie jednie 69 złotych. Stawka dobowa za samochody wyższych klas także jest proporcjonalnie obniżona. Wynajem samochodów Warszawa jest więc tańszy, niż przejazdy taksówkami. Za wynajęcie samochodu nie pobiera się kaucji. Opłata za podstawienie pojazdu w obrębie miasta lub pod dworzec główny to 29 złotych. Nie pobiera się jej jednak przy wynajmie na okres dłuższy niż 3 dni. Podstawienie samochodu na lotnisko Kraków Balice zawsze jest darmowe. Wypożyczenie samochodu to najwygodniejsza i jedna z najtańszych możliwości dojazdu na lotnisko w Warszawie.

TOPCARS to także atrakcyjne rabaty i promocje cenowe. Z aktualnymi, korzystnymi rabatami zapoznać można się codziennie na stronie internetowej, firmowym facebook’u lub można otrzymać kod na maila jeśli wyraziliśmy taką chęć na stronie wypożyczalni. Do promocji należą np. bezpłatne foteliki dziecięce i nawigacja GPS przy wynajmie na okres dłuższy niż 14 dni. Najważniejszą informacją jest jednak to, że w odróżnieniu od wielu innych wypożyczalni w TOPCARS nie obowiązuje limit kilometrów dla rezerwacji krótkoterminowej (do 29 dni).

Gdzie wynająć samochód w Krakowie? – korzystaj z usług TOPCARS!

Płatności w TOPCARS dokonuje się za pomocą karty kredytowej lub płatniczej, honoruje się także karty zagraniczne (nie ma natomiast możliwości płatności gotówką). Jedyne warunki, które trzeba spełnić to ukończenie 21 roku życia oraz ważne prawo jazdy przez minimum rok.

Jak zarezerwować – Wynajem samochodów lotnisko Warszawa bez kaucji

Rezerwacji samochodu dokonać można tak telefonicznie, jak i poprzez formularz kontaktowy. Zaletą wypożyczalni TOPCARS jest także profesjonalna obsługa. Dysponujemy wieloma kanałami informacyjnymi (infolinia, e-mail i formularz kontaktowy, obecny na stronie firmy chat z pracownikami oraz profil na Facebooku). Dzięki nim szybko skontaktują się Państwo z TOPCARS niezależnie od tego, czy są Państwo właśnie w Krakowie, czy też w dowolnym innym zakątku świata. Zachęcamy do wcześniejszego planowania swojej wizyty w Krakowie! Liczba samochodów, zwłaszcza w okresach świątecznych – jest ograniczona!

Więcej informacji na stronie:

Wynajem samochodów lotnisko Warszawa bez kaucji