Bilety lotnicze

Bilety lotnicze

Jak kupić tani bilet lotniczy?

Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki połączeń umieszczonej na naszej stronie. W celu zamówienia biletu lotniczego wybranej linii, należy podać miejsce wylotu i przylotu, zaznaczyć jeden z podpunktów dotyczących lotu w jedną lub dwie strony, określić datę wylotu/przylotu, a także uzupełnić dane szczegółowe (liczba dorosłych i nieletnich pasażerów).

Na tym etapie przechodzimy dalej wybierając przycisk „Szukaj” lub przechodzimy do wyszukiwania zaawansowanego, gdzie jako jedna z dodatkowych możliwości pojawia się podróż wieloodcinkowa, a także wybór klasy przelotu (ekonomiczna, ekonomiczna premium, biznes, pierwsza). Po wybraniu najodpowiedniejszego rozwiązania, jakie wyświetli się na ekranie, będziemy mieli dokupić do biletów lotniczych również ubezpieczenie turystyczne zabezpieczające przed takimi okolicznościami, jak np. utrata bagażu.

Ostatnim etapem rezerwacji biletów lotniczych jest podanie swoich danych personalnych oraz przeprowadzenie płatności online lub przelewem bankowym. Śledząc poszczególne wytyczne na kolejnych etapach rezerwacyjnych, bilety z powodzeniem trafią na skrzynkę mailową gotowe do wydruku.

Inne usługi na lotnisku

Zapraszamy również do zarezerwowania parkingu w okolicy lotniska Kraków-Balice, skorzystania z usług jednej z wypożyczalni samochodów. Zanim zdecydujemy się na tanie bilety lotnicze online sprawdź również aktualny rozkład lotów przez internet. W ofercie przewozowej znajdziesz zarówno propozycje tradycyjnych linii lotniczych, jak i tanich linii pozwalających na sprzedaż biletów w okazyjnych cenach.